אתרים ואפליקציות
שירותי גרפיקה שירותי מחשוב מיגון ומצלמות אבטחה תמיכה מבצעים
קידום אתרים
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

קידום אתרים

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
אחת הנקודות החשובות להצלחה או כישלון של אתר היא היכולת להביא גולשים לאתר האינטרנט שלך, כאשר כל גולש וגולש אשר נכנס לאתר יכול להיות קונה/לקוח פוטנציאלי.

מרבית המשתמשים במנועי חיפוש לא טורחים לבדוק תוצאות שהוחזרו בעמוד השני, ובוודאי שלא תוצאות שהופיעו מאוחר יותר בעמודי התוצאות של מנועי החיפוש ולכן, שאיפתם של מנהלי אתרים היא להופיע כמה שיותר גבוה בעמוד תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, בשני העמודים הראשונים ועם העדפה לעמוד הראשון.

מנוע החיפוש הנפוץ בעולם הינו Google מרבית החיפושים של לקוחותיך הפוטנציאליים יעברו כנראה דרכו, כמנוע חיפוש הנפוץ בעולם פיתחו ב-Google אלגוריתם חכם המנסה להציג את התוצאות האמינות ביותר למילת/ביטוי החיפוש שהתקבל ע"י הגולש.

על מנת לקדם את האתר בתוצאות החיפוש, יש צורך להבין איך עובד אלגוריתם זה ומהן דרישותיו ולנסות ולהתאים את האתר ותכניו לדרישות אלו.

כיום קשה להגדיר בדיוק את מרכיבי האלגוריתם המשמש את מנועי החיפוש, מכיוון שהוא נשמר חסוי. עם זאת, ניתן לשער כי האלגוריתם מורכב בכמות גדולה של מרכיבים הכוללים גם:
  • עדכון האתר (תדירותו כו') והוספת תכנים באופן דינאמי
  • רלוונטיות תוכן האתר
  • תדירות הכניסה לאתר דרך מנוע החיפוש - רוב הגולשים מחפשים מידע דרך מנועי חיפוש והם רואים באותם מנועים כלי אמין להשוואת מידע.
  • ותק האתר
  • כמות קישורים נכנסים (קישורים מאתרים אחרים לאתר שלך)
קיימים כמובן עוד מאות פרמטרים נוספים המרכיבים אלגוריתמים אלה.
חברות קידום האתרים הקיימים בשוק כיום גובות סכומי עתק על קידום אתרים, כשבפועל חלק ניכר מהעבודה לצורך כך ניתן לבצע ללא כל ידע מוקדם בתכנות או בניית אתרים.

חברת סייבורג מספקת ייעוץ לקידום אתרים, כלומר נותנת לך, בעל האתר את כל הכלים הדרושים לך לבצע את הפעולות העיקריות לצורך קידום האתר שלך, תוך דגש על סדרי עדיפויות ומתן כלים מתאימים לביצוע פעולות אלה. כך, אתה משלם רק עבור שעות ייעוץ מעטות אלה ואת רוב העבודה יכול לבצע בעצמך, בכל יום או שעה שתבחר ומכל מקום בעולם תוך חסכון משמעותי בעלויות אותן גובות באופן חודשי וקבוע חברות קידום האתרים.

קידום אתרים הוא עולם ומלואו וללא ספק מקצוע בפני עצמו, אך רוב בתי העסק לא יכולים להרשות לעצמם לשלם סכומים כה גבוהים על מנת לקדם את אתר האינטרנט שלהם ולכן שירותי ייעוץ אלה יכולים להתאים להם.
בנוסף לפעולות אותם יהיה עליך לבצע לצורך הקידום, תתן לך סייבורג את הכלים הדרושים שלך על מנת לעקוב אחר התקדמות האתר ועוד.