מיגון ומצלמות אבטחה
אתרים ואפליקציות שירותי גרפיקה שירותי מחשוב תמיכה מבצעים
מערכות אבטחה והקלטה לבתי עסק לאבטחת מתחמים, שערים, מחסנים, מבנים, חנויות ועוד
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

מערכות אבטחה והקלטה לבתי עסק לאבטחת מתחמים, שערים, מחסנים, מבנים, חנויות ועוד

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
בימים אלו כאשר המודעות על בעיות בניהול עסקים הולכת וגוברת ובעלי עסק מחפשים פתרונות לפריצות וחוסר סיפוק מקצועי מהעובדים תופעת התקנת מצלמות אבטחה בבתי עסק פרטיים וציבוריים הפכה להיות שכיחה.
בעל עסק ,המעוניין לדעת בכל זמן מה קורה בעסק הפרטי שלו ואיך מתנהלים עובדיו בעת שהוא לא נמצא, חייב
לוודא כי העסק אכן מתנהל כשורה: נפתח בזמן, שעובדיו פרודוקטיביים, שהשירות הניתן על ידי העובדים אכן תואם את הסטנדרטים הגבוהים שנקבעו לבית העסק וכו'
לכן הפתרון האמין ביותר הינו התקנת מצלמות אבטחה בבית העסק.

סייבורג מחשבים מתמחה באספקת ציוד מיגון ומצלמות אבטחה מסוגים שונים ולמטרות שונות ובפרט במצלמות אבטחה לבתי עסק, מומחי האבטחה של סייבורג יתאימו עבורך את הפתרון המתאים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

להתקנת מצלמת אבטחה מספר יתרונות :
  • צפייה בכל עת ובזמן אמת - בעזרת מצלמת אבטחה ניתן לצפות במתרחש בזמן אמת או לצפות בהקלטות. באפשרות המנהל לצפות בשידור חי במתרחש מכל מקום בעולם בעזרת גלישה ברשת האינטרנט או באמצעות מכשיר הפלאפון דור 3 או דרך מחשב כף היד.
  • מצלמות אבטחה לבקרה ופיקוח במתרחש בעסק - המנהל יכול לוודא כי עובדיו אכן תורמים ועובדים כיאות ולא מתבטלים, לפקח כי העסק אכן נפתח בזמן, שהשירות הניתן ללקוחות אכן תואם את הסטנדרטים הגבוהים שהעסק הציב לעצמו. כמו כן, במקרה של חוסר אמון ניתן להשוות בין כרטיסי הנוכחות של העובדים והתמונות שמערכת האבטחה צילמה ולוודא כי אכן ישנה התאמה בין השניים.
  • שליטה מרחוק במתרחש בעסק - יכולת צפייה מהכורסא בבית או המשרד, ובכך להשגיח כי העסק אכן מתקתק כמו שעון בשעות העומס גם בהיעדרך. אפשרות הצפייה מרחוק בכל הנעשה בעסק מאובטחת באמצעות שם משתמש וסיסמא וכך, ניתן לצפות במתרחש בעסק גם כאשר המנהל נמצא בחו"ל.
    התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור מאפשרת ביצוע מעקב לאורך כל שעות היממה לא רק בשעות פעילות בית העסק וכך‚ מספקת הגנה וכאמצעי הרתעה מפני גנבים או מעשי ונדליזם.

    מערכת האבטחה מקליטה את האירועים המתרחשים בבית העסק וכך, במידה והתרחש אירוע חריג למשל: במקרה פריצה לבית העסק ניתן לצפות בחומר המוקלט ולהעבירו למשטרה.
  • סיוע לניהול בי"ס תקין - מערכת אבטחה מסייעת למנהלי בתי ספר לפקח על המתרחש בחצר ובמסדרונות כמו כן, לפקח ולאכוף התנהגויות אלימות או פגיעה ברכוש התלמידים או ברכוש המורים ואו ברכוש בית הספר וכד'.
  • הוזלה בעלויות העסק - על ידי התקנת מצלמה ניתן לצמצם במספר אנשי השמירה המקצועיים למינימום.
פתרון עבור בתי מלון - המערכת מאפשרת לקב"ט או לבעל העסק להשגיח על אורחי בית המלון, לפקח על עובדי המלון, להשגיח על הרכבים הנכנסים לחניית בית המלון או על הרכבים החונים ברחבת המלון ולפקח על הכספים המתקבלים לבית המלון. בעל המלון יכול להשגיח על המתרחש בבית המלון גם כאשר הוא נמצא בחו"ל או אם יש ברשותו רשת בתי מלון הוא יכול לצפות במתרחש בבתי המלון הפזורים בארץ או בחו"ל בכל עת שהוא חפץ.

בית עסק אשר השקיע במצלמות אבטחה נסתרות וגלויות מעיד על כך שהמקום מוגן מפני בעיות מבחוץ ומבפנים .
המצלמה הינה כלי טכני שאינו מתעייף ואינו מפספס אף פרט עקב חוסר ערנות רגעית. מערכת הקלטה לא שוכחת פרטים, אפילו הקטנים ביותר שבן אדם עלול לשכוח או לא לדייק לגביהם.
מצלמות אבטחה גלויות מהוות הרתעה ולכן מומלץ לרוב להציב חלק מהמצלמות באופן גלוי. מצלמות האבטחה הסמויות ,הנסתרות משמשות לרוב לחשיפה או לגילוי בעיה.
כיום, בעידן הטכנולוגיה המתקדם , השימוש במצלמות אבטחה נמצא במגמת עליה, אין כמעט מפעל גדול או בית עסק שאינו מאובטח במצלמות אבטחה. גם עסקים קטנים יותר ,בנייני מגורים ובתים פרטיים פונים לפתרון אבטחה זה, כדי למנוע נזקים חוזרים בחדרי מדרגות ובשטחי הבניין, חניונים לצורך פיקוח ומניעת גרימת נזק.

אומנם ההתקנה והשירות כרוכים בעלויות אך אין ספק כי התמורה שווה את המחיר.
כשמצלמות האבטחה בשטח- אף אחד אינו במתח.