מיגון ומצלמות אבטחה
אתרים ואפליקציות שירותי גרפיקה שירותי מחשוב תמיכה מבצעים
מערכות אינטרקום ופתיחת דלתות
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

מערכות אינטרקום ופתיחת דלתות

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
אינטרקום או באנגלית INTERCOM מושג זה מורכב משתי מילים בשפה האנגלית: Internal Communication, כלומר "תקשורת פנימית"- קשר פנים.

כלי זה נועד לקיים תקשורת בין אנשים. זהו מכשיר המשמש כטלפון עם תקשורת חוטי בין חדרים וחלקים שונים של הבניין או הדירה. השימוש במכשיר זה לצורך שיחה לבירור זהותו של אדם המבקש להיכנס לבניין ועומד מחוץ לדלת הכניסה. ישנם סוגים שונים של מערכות אינטרקום.

הבסיס שלו , פנל (יחידת דלת) חיצוני המתחבר בעזרת כבל פיקוד (גידים) לטלפון פנימי (ביניהם יש גם מגבר ושנאי), לחיצה על לחצן הפנל תפעיל צלצול בטלפון ובעת הרמת השפופרת ניתן לדבר בחופשיות, בד"כ המערכת תתחבר למנעול חשמלי ותאפשר גם פתיחת דלת.

מערכת אינטרקום נוספת המתאימה לבניינים ולבתים פרטיים היא מערכת איטרקום טלויזיה שהייחוד שבה: שניתן לצפות באדם המצלצל מבחוץ ,בנוסף לדיבור עמו ולפתיחת הדלת.

בניינים ובתים פרטיים אשר נעזרים באינטרקום יכולים לשלוט בנכנסים לבנין ובכך למנוע אסונות, לאפשר גישה למקומות מסויימים רק למורשי גישה, במקומות ציבוריים, עסקיים או פרטיים.

סייבורג מחשבים מתמחה באספקת ציוד מיגון ומצלמות אבטחה מסוגים שונים ולמטרות שונות ובפרט במערכות אינטרקום ופתיחת דלתות, מומחי האבטחה של סייבורג יתאימו עבורך את הפתרון המתאים ביותר לצרכיך ולתקציבך.