אתרים ואפליקציות
שירותי גרפיקה שירותי מחשוב מיגון ומצלמות אבטחה תמיכה מבצעים
אתרי ואפליקציות פייסבוק
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

אתרי ואפליקציות פייסבוק

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
פייסבוק היא הדבר הבא בתחום שווק ופרסום העסק שלכם.

עד לא מזמן, כדי להיות חלק בעולם האדיר הזה שנקרא אינטרנט ולהינות מפירותיו, היה על כל בעל עסק להיות לפחות בעל אתר אינטרנט, היום, זה כבר לא מספיק.
אוכלוסיית משתמשים אדירת מימדים משתמשת באופן קבוע בפלטפורמת הפייסבוק ולך כבעל עסק כדאי מאוד להחישף בפני אותם משתמשים.
בניית אתר, עמוד או אפליקציית פייסבוק היא אחת הדרכים להכנס לעולם זה.
היתרונות ברורים: השקעה מינימלית, כלי שווק זול, פשוט ובטוח, מאפשר לך המשתמש הפשוט להיות יכול לקדם את העסק שלך בעצמך וללא תלות בגורמים מקצועיים יקרים, חשיפה לקהל משתמשים גדול במיוחד ובכל טווחי הגילאים.

בניית אתרים או אפליקציות בפייסבוק הפכה במהרה עבור רבים גם למקצוע, וחברות שונות מציעות שירותי בניית עמודי, אתרי או אפליקציות פייסבוק לכל דורש.

בדומה לאתר אינטרנט, לא מספיק לבנות עמוד פייסבוק, יש צורך להכיר את הכלים העומדים לרשות בעל העסק באמצעותם יוכל לקדם את העסק שלו.

אנו בסייבורג מכירים בחשיבות כל הדברים האלה ומספקים שירותים מקצה לקצה, החל מאיסוף הדרישות והאפיון, דרך הקמת אתר הפייסבוק ועד הדרכה והטמעה של הכלים באמצעותם יוכל כל אחד לקדם את העסק שלו בפייסבוק.

את עמוד הפייסבוק אפשר להתחיל כעמוד בסיסי ולהמשיך ולפתח אותו עם הזמן באמצעות הוספת "לשוניות" חדשות כאשר בכל לשונית ניתן להכניס תוכן שונה.
ניתן להוסיף לשוניות אותם בהם ניתן יהיה לצפות רק חברי העמוד ועוד.

במידה וכבר יש לכם אתר אינטרנט, והנכם רוצים רק לשלבו גם בפייסבוק מבלי להשקיע בפיתוח אתר נוסף, ניתן לבצע גם את זאת בקלות רבה , כך תוכלו לתחזק את האתר פעם אחת והוא יופיע גם ברשת האינטרנט וגם בפייסבוק.