מיגון ומצלמות אבטחה
אתרים ואפליקציות שירותי גרפיקה שירותי מחשוב תמיכה מבצעים
מצלמות נסתרות
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

מצלמות נסתרות

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
בשנים האחרונות השתנתה המציאות במדינתו הקטנה ממדינה שהיה ניתן לבטוח בה בכל אחד ואחת הפכנו לכאלה החושדים בכל אחד, אם בעוזרת הבית, בגננת, במטפלת או בעובדי העסק אותו אנו מנהלים.
כל זאת בהסתמך על עדויות אליהן נחשפנו בתוכניות התחקירים בטלוויזיה שצצות כפטריות אחרי הגשם.
בהן נחשפנו לדברים ומקרים איומים שלא חשבנו שמתרחשים ולכן אל לנו להתפשר ואל לנו להיות חשופים לסכנות בשעה שאנו יכולים למנוע אותן בהשקעה נמוכה, בהתקנה פשוטה ביותר, בפשטות השימוש, יכולות ההצפנה ועוד.

ובכן למה נועדו המצלמות הנסתרות:
 • השגחה על המטפלת בבית - לאחרונה נתקלנו בחדשות ובעיתונים בתופעות של התעללות בחסרי ישע אם זה זקנים או ילדים קטנים בידי מטפלים.
  למרות שאותם חסרי ישע התלוננו והתנהגו בצורה שונה ורק לאחר הצבת מצלמה נסתרת (אחת או יותר), נחשפה האמת המזעזעת, הסבל הופסק ואותם הורים שאלו את עצמם איך לא האמנו ? איך לא שמנו לב?

  אלו הדברים שנאמרו ע"י חלק מאותם הורים מזועזעים:
  "אנחנו קוראים לכל ההורים להציב מצלמות בביתם, כדי לראות מה המטפלת עושה עם הילדים. היא יכולה להיות האישה הכי נחמדה ואמינה בעולם, כמו שהייתה המטפלת שלנו, אבל אחרי שרואים את הקלטת מבינים מה קורה".
 • מעקב אחר עוזרת הבית – בתקופה האחרונה רבו המקרים בהם ציוד יקר ערך, כסף או תכשיטים נעלמו מהבית בשעה שלא נתגלו סימני פריצה בבית והגישה היחידה לאותו אזור היתה של אותה עוזרת בית.
  הצבת מצלמה נסתרת בבית חשפה את הפרשיות והפסיקה את הגנבות כליל.
 • מעקב צמוד בעסק הפרטי - מעקב צמוד אחר הקופות הרושמות והקופאיות .
  מעקב אחר כל הנעשה בבית העסק ועל פעילות הקונים המוכרים.
  מעקב על מחסני הסחורה למניעת גניבות בחנות ובמחסנים.
סייבורג מחשבים מתמחה באספקת ציוד מיגון ומצלמות אבטחה מסוגים שונים ולמטרות שונות ובפרט במצלמות נסתרות, מומחי האבטחה של סייבורג יתאימו עבורך את הפתרון המתאים ביותר לצרכיך ולתקציבך.