מיגון ומצלמות אבטחה
אתרים ואפליקציות שירותי גרפיקה שירותי מחשוב תמיכה מבצעים
מערכות אבטחה לגני ילדים
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

מערכות אבטחה לגני ילדים

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
סייבורג מחשבים מתמחה באספקת ציוד מיגון ומצלמות אבטחה מסוגים שונים ולמטרות שונות ובפרט במצלמות לגני ילדים, מומחי האבטחה של סייבורג יתאימו עבורך את הפתרון המתאים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

הנכס היקר ביותר להורים הינו הילד שלו וכאשר ילדו נמצא בסכנה הורה יעשה כל שביכולתו על מנת להצילו.
בשנים האחרונות ,בעקבות אירועים מצמררים שנתגלו , בהם גננות ומטפלות התעללו בילדים פיזית ונפשית הרחק מעיני הוריהם עלה הביקוש להתקנת מצלמות אבטחה בגני הילדים. רק כך הרגישו ההורים שילדם מוגן ובטוח.
ההורים הרגישו שילדם, האוצר היקר ביותר שלהם, חסר ישע ושהם חייבים לפעול על מנת לשמור על ביטחונו. מצלמות האבטחה נועדו להביא שקט נפשי להורים שילדם נמצא הרחק מהם אך הם יכולים לראות אותו בכל רגע נתון.
התקנת מצלמות אבטחה הפכה לפופולארית בקרב הורים וגננות.
בעזרת המצלמה יש להורים את האפשרות לצפות בילדם באמצעות הטלפון הסלולארי והאינטרנט בקלות ובפשטות.
כיום, כשהורה רושם את ילדו לגן ילדים או למעון יום יש לו שתי דרישות עיקריות: גננת איכותית ומצלמות אבטחה כדי שיוכל להשגיח על ילדו במשך היום בעצמו.

למצלמת האבטחה יש שימושים רבים הן מבחינת ההורים והן מבחינת צוות הגן. מצד אחד המצלמה משמשת הרתעה לגננת וגורמת לכך שהגננת תוכיח את עצמה בכל שעות היום, מצלמות האבטחה מספקות גישה ישירה לנעשה בגן הילדים בכל רגע נתון ומכל מקום, ומצד שני ישנו יתרון גדול כיון שגן שכזה משדר להורים שקיפות ואמינות ובכך יגדיל את אחוז ההרשמה.

ישנן גננות שטענו שאין זה הוגן להעמידן במבחן ובהצגה מול מצלמה במשך כל שעות עבודתן והדבר פוגע בפרטיות שלהן אך העניין הגיע לבית המשפט ובו נקבע על ידי שופט שלאור שרשרת האירועים שקרו זכות ההורים היא הקובעת בעניין זה . נקבע שניתן יהיה להכניס מצלמות אבטחה לגני הילדים.

מצלמת האבטחה משמשת כלי להורים בעזרתו יוכלו לחוש את החוויות אותם עבר הילד במשך היום, מה אכל ומה שתה ,כמו כן תשמש גם כהרתעה מפני פורצים מזדמנים או שאר מפגעים שונים.

לצורך שימוש יעיל במערכת מצלמות מומלץ להתקין מצלמות כך שיכסו את רוב אזורי הפעילות כדי שבמידה ונרצה להתחקות אחר אירוע, ניתן יהיה לראות את כל האירוע וחלקים ממנו לא יחסרו כיון שבוצעו באזורים שלא כוסו ע"י המצלמות.

בנוסף לשימושים הרבים של מצלמת האבטחה כאמצעי עבור ביטחון הילד היא יכולה לשמש גם ככלי לבדיקת דרכי הוראה ופדגוגיה ולשימוש בהשתלמויות של צוות הגן. התקנת מצלמות האבטחה מאפשרת לגננת ולצוות הגן להוכיח את איכותו של הגן ובכך לשדר אמינות, פתיחות ורמת פיקוח גבוהה.