אתרים ואפליקציות שירותי גרפיקה שירותי מחשוב מיגון ומצלמות אבטחה תמיכה מבצעים
סייבורג מחשבים - תקנון האתר
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

תקנון האתר

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
 1. כללי
  אנא קראו את הכללים הבאים בזהירות .כללי האתר מגדירים את הוראות הכניסה לאתר, השימוש בו וביצוע הרכישות באמצעותו . כאשר אתם מתחברים לאתר, אתם מתחייבים למלא אחר הכללים והתנאים של האתר. החברה רשאית לעשות שנויים באתר או בתוכן של האתר מבלי כל הודעה מראש ולכן המשתמשים מתבקשים לקרוא את כללי השימוש באתר כל אימת שהם נכנסים אליו .

  האתר מכיל גרפיקות, תמונות, מסמכים, עיצובים גרפיים, טקסטים שונים, כלי תוכנה שונים ומידע אודות מחירים, אפשרויות הזמנה וכו'. המידע הנ"ל יקרא להלן "תוכן". זכויות האתר ותכניו שייכים לחברת סייבורג מחשבים .העתקה, הפצה, פרסום או שימוש " בתוכן" בכל צורה שהיא, פרט לאמור בכללים לעיל, אסורים בהחלט . סייבורג מחשבים שומרת לעצמה את הזכות להוסיף , לשנות ולמחוק תכנים ללא כל הודעה מוקדמת .

 2. השימוש באתר
  המשתמש רשאי להתחבר לאתר ולהשתמש ב"תוכנו" אך ורק כדי ללמוד אודות פעילות החברה. כאשר משתמש נכנס לאתר הוא מתחייב לנהוג באחריות ולקיים את כללי השימוש תוך קיום חוקי המדינה . כל שימוש ב "תוכן " האתר למטרות לא חוקיות ו/או לפלישה לפרטיות של אדם אחר ו/או לשימוש פורנוגרפי ו/או כדי לפגוע בסימן מסחרי ו/או זכויות יוצרים אסור בהחלט .המשתמש מתחייב לא להשתמש באתר לרעה כדי ליצור באמצעותו חומר בלתי חוקי ,חומר הסתה ,חומר פורנוגרפי ו/או חומרים העשויים להעליב ולפגוע בציבור ו/או המהווים פגיעה בזכויות יוצרים או סימנים מסחריים . סייבורג מחשבים שומרת לעצמה את הזכות לחסום את כניסתם לאתר של לקוחות אשר מבצעים בו פעילות בלתי רצויה או אסורה. במהלך פיתוח אתר אינטרנט הלקוח מתחייב לא לכלול בה כל טקסט, עיצוב ,גרפיקה או חומרים אחרים , השייכים לגורם שלישי ושיש עליהם זכויות יוצרים או מהווים סימן מסחרי של מישהו, אלא אם כן יש ברשותו הרשאה מתאימה מהבעלים על זכויות היוצרים האלה . על ידי מסירת הזמנה הלקוח מצהיר כי העבודה אינה כוללת הפרת זכות כל שהיא של צד שלישי כגון זכויות יוצרים סימן מסחרי או פרטיות ,והוא רכש את כל הזכויות הדרושות לביצוע העבודה . הלקוח מצהיר שידוע לו והוא מסכים כי הבעלות על המשלוח עוברת אליו מיד עם ביצוע ההזמנה והמשלוח . כל הסיכונים של עיכוב ו/או אובדן של המוצר לאחר שנשלח חלים על הלקוח .

  לקוחות רשומים
  לקוחות סייבורג מחשבים חייבים לוודא כי לא ייעשה שימוש לרעה בסיסמתם ובשם המשתמש. באחריותם לוודא כי ססמתם + שם המתשמש לא יועברו לגורם זר. החברה אינה יכולה להיות אחראית לכניסה לא מורשית לאתר באמצעות חשבון של לקוח רשום .לקוחות רשומים מופקדים אפוא על שמירת שם וסיסמת ההתקשרות שלהם. יחד עם זאת, אם זוהתה כניסה לא מאושרת לחשבונך, אנא דווח על כך מיד ל-סייבורג מחשבים , ואנו נבדוק את הנושא.

  הגבלת אחריות
  בשום מקרה לא יהיו ספקיה ,בעלי זכיונותיה,מנהליה, עובדיה או סוכניה של החברה אחראים לנזקים מקריים, ישירים בלתי ישירים מכל סוג שהוא שיגרמו כתוצאה מאובדן מידע או רווחים ,כולל נזקים הנובעים מטעויות, וירוסים , דחייה או שיבוש בשירות .בשום מקרה לא תהיה החברה אחראית לשימוש לא תקין או לא מורשה באתר על ידי לקוחות .

 3. תהליך רכישה מקוון
  א.בעת ביצוע הזמנה של מוצר או שירות על הלקוח להחליט תחילה על סוג המוצר, בהמשך הוא יידרש למסור נתונים בסיסיים כגון שם, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי . הלקוח יכול להירשם למועדון לקוחות ולקבל שם וסיסמא להתקשרות לאתר. הרשמה לאתר מעניקה יתרונות רבים. אנא הקפידו להקליד את פרטיכם באתר במדויק אחרת לא נוכל לספק את הזמנתכם .
  ב.מיד לאחר ביצוע הזמנה באתר סייבורג מחשבים יחויב כרטיס האשראי שלכם, לאחר אישור חברת האשראי על ביצוע הפעולה תקבלו הודעה על כך שההזמנה אושרה, ההזמנה תיקלט במחשבי החברה והודעה אלקטרונית המאשרת את ההזמנה תשלח אליך בדואר אלקטרוני .
  ג.יש להדגיש כי רישום באתר מהווה הסכמה של הלקוח להיכלל ברשימת הלקוחות של החברה
  ד.כרטיס האשראי של הלקוח יחויב עבור המוצר או השירות אותם רכש .
  ה.חשוב להדגיש שנית כי לא יתאפשר כל שנוי או ביטול של הזמנה לאחר חיוב כרטיס האשראי והעברת ההזמנה לביצוע .

 4. אספקה ומשלוח
  א סייבורג מחשבים תספק כל מוצר שנרכש באתר לכל כתובת שנמסרה בעת ביצוע הזמנה או הרשמה, בתוך הזמן הקצוב ובהתאם לסוג המשלוח שנבחר להזמנה .
  הזמנים המוגדרים באתר למשלוח כוללים רק ימי חול ללא שבתות וחגים
  ב. סייבורג מחשבים תספק מוצר שהתשלום עבורו בוצע במלואו באמצעות בכרטיס אשראי .
  ג. סייבורג מחשבים לא תהיה אחריות לדחייה איחור ו/או אי אספקה הנובעים מכוח עליון או גורמים מעבר לשליטתה של החברה כולל שביתות השבתות וכד' .
  ד. סייבורג מחשבים אינה אחראית למוצרים המעברים על ידי רשויות דואר בארצות שונות ו/או משלוחים אויריים או יבשתיים בארצות אלה ולא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם למוצר ו/או ללקוח כתוצאה ממעשה או מחדל של גורמים אלה .
  ה. הוצאות האריזה והמשלוח אינם נכללים במחיר המוצר ,ואין לראותם כחלק ממחיר המוצר, אלא כתוספת המיועדת לכסות את עלויות המשלוח של המוצר ללקוח.

 5. שרות לקוחות
  בכל שאלה בקשר למוצרים המוצגים באתר, או כל שאלה אחרת ,אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת info@cyborg.co.il

 6. סודיות המידע של הלקוחות
  א.הלקוח מתבקש למסור מידע לשם ביצוע הזמנה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני ,מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי .
  ב. סייבורג מחשבים מתחייבת לא לעשות כל שימוש במידע זה, פרט לאמור בסעיף א', ללא הסכמת הלקוח אלא אם דרוש המידע על ידי רשויות החוק או על מנת למנוע שימוש לרעה במידע או באתר .
  ג. סייבורג מחשבים תאפשר גישה למידע האמור רק לעובדיה הזקוקים לו כדי לספק שירות .
  ד. סייבורג מחשבים עושה את כל הדרוש כדי לאבטח את המידע.כאשר פרטי כרטיס אשראי מעברים לחיוב הלקוח הדבר נעשה במערכת מאובטחת אך במקרה של אירוע מעבר לשליטתה או כתוצאה של כוח עליון לא תשא החברה באחריות לכל נזק , ישיר או עקיף שעלול להיגרם ללקוח או למישהו בשמו,אם המידע האמור יאבד או ינוצל לרעה .

 7. כללים נוספים
  א.כל זכויות הקניין ,כולל זכויות יוצרים, דוגמאות, שיטות וסודות מסחריים ,הם קניין של סייבורג מחשבים בלבד.
  זכויות אלה חלות בין היתר על כל העיצובים הגרפיים של האתר, מסדי הנתונים שלו (כולל נתוני מוצרים, תיאורי מוצרים וכו' ) צופני מחשבי האתר וכל פרט הקשור עם פעולתם .
  ב. חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל,להפיץ,למכור לסחור או לתרגם כל פרט הכלול באתר .(כולל סימנים מסחריים תמונות וטקסטים ) ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב מ-סייבורג מחשבים .
  ג.אין לעשות כל שימוש מסחרי בכל מידע המתפרסם על ידי החברה ,במסד הנתונים שלה, רשימת מוצריה המופיעים באתר או כל פרט אחר .
  ד. אין לעשות כל שימוש במידע המתפרסם על ידי סייבורג מחשבים כדי להציגו בשרותי אינטרנט או שירותים אחרים ללא הסכמה מראש ובכתב מ-סייבורג מחשבים ובהתאם לתנאים באותה הסכמה (אם ניתנה ) .
  ה. השם סייבורג מחשבים ושם האתר, סימני הלוגו והסימן המסחרי (בין אם רשום ובין אם לאו ) וסימני המסחר שלה הם רכושה
  הבלעדי של סייבורג מחשבים. אין להשתמש בהם ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב מ-סייבורג מחשבים

 8. שונות
  א.הכללים ותנאי השימוש עודכנו לאחרונה ב- 1.7.2013 ועשויים להתעדכן על ידי סייבורג מחשבים לפי שיקוליה בלעדית בכל עת .
  ב.הפירוש והאכיפה של כללים ותנאים אלה ו/או פעולה או סכסוך הנובע מהם, יתנהל לפי חוקי מדינת ישראל ויתקיים במידת הצורך בבתי המשפט שלה .


אנו מאחלים לכם גלישה ונעימה .
צוות סייבורג מחשבים