מיגון ומצלמות אבטחה
אתרים ואפליקציות שירותי גרפיקה שירותי מחשוב תמיכה מבצעים
מצלמות רשת
  עמוד הבית פרופיל החברה תקנון הוסף למועדפים צור קשר  

מצלמות רשת

צור קשר

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
אימייל:
אני מתעניין ב:
הודעה:
נא הקלד את הספרות שבתמונה:
  החלף תמונה
מצלמות רשת החלו להיות נפוצות בשנים האחרונות, המצלמות מחולקות במסגרות מבצעים שונים של ספקי אינטרנט . מבצעים מוזלים ע"י רשתות מחשבים, רשתות למכשירי כתיבה ועוד.
רוב המצלמות האלה נועדו יותר לצורך שימוש בתוכנות העברות המסרים ולא לצרכי אבטחה מקצועיים ואינן מתאימות למשימות אבטחה.

המצלמות המשווקות בשוק בחיבור USB וכן אלה המובנות על רכיבי חומרה שונות אינן מצלמות רשת, ומצריכות חיבור למחשב.
מצלמת רשת הינה מצלמה התומכת בחיבור מסוג Ethernet ובעלת יכולת להתחבר לציוד תקשורת באופן ישיר (Switch ,Router) ללא תלות במערכת מחשב.

עידן האינטרנט והפס הרחב עבר שלב מהשלב של הורדות תכנים שונים וצפייה בעמודים ואתרים לשלב שבו אנשים פשוטים משדרים את תוכן חייהם ברשת. והרשת הפכה להיות יותר פעילה.
כמו כן הוא מעניק למשתמש תחושה של שיחה פנים אל מול פנים כאשר אנו מדברים עם חבר בין אם בארץ או בחו"ל.

סייבורג מחשבים מתמחה באספקת ציוד מיגון ומצלמות אבטחה מסוגים שונים ולמטרות שונות ובפרט במצלמות רשת, מומחי האבטחה של סייבורג יתאימו עבורך את הפתרון המתאים ביותר לצרכיך ולתקציבך.

ובכן בעת רכישת מצלמת רשת נשאל את עצמנו מספר שאלות:

מי צריך בכלל מצלמת רשת ?
התשובה לשאלה הזו לדעתי היא מורכבת.
חלקינו יכול להסתפק במצלמת אינטרנט פשוטה בחיבור USB כדי לענות על צורך של לתקשר על חברים ובני משפחה באמצעות תוכנות להעברת מסרים בקלות ובפשטות, תוך התפשרות קלה על איכות הוידאו, לרוב, האיכות בהחלט מספקת.
למרות העובדה ששיחות בינלאומיות כבר לא יקרות, העובדה כי חיבור אינטרנט בפס רחב נפוץ היום ברוב בתי האב בישראל, ובאמצעותו ניתן להתכתב בעזרת תוכנות דואר אלקטרוני או תוכנות מסרים (דוגמת Messenger, ICQ, Skype) אחרות ללא עלות ולשלב עמם גם שיחת וידאו הופכות את מצלמות האינטרנט והרשת לנחלת הכלל.
מחירם הנמוך יחסית תורם גם הוא לשימוש הרחב שלו לצרכים ביתיים.

אומנם, כאשר יש צורך בהעברת מידע "אמין" יותר, איכותי יותר, מדוייק ובעל רזולוצייה גבוהה יותר, כזה שאינו תלוי מחשב, או בעל יכולות שונות כגון ראיית לילה, יש צורך בשימוש במצלמות IP (מצלמות רשת) או מצלמות אינטרנט באיכות גבוהה יותר.

שימוש שהפך לנפוץ הוא שימוש במצלמה כבקרת שליטה בכל מה אשר נעשה בבתינו הפרטי כאשר המטפלת משגיחה על הילד, כאשר אין אף אחד בבית, כאשר העוזרת מנקה את הבית, כמצלמות לחניית הבית ולחצרות ובנוסף בקרת שליטה על מה שנעשה בעסקים הפרטיים.

מצלמת הרשת אותה אנו רוכשים צריכה להיות סבירה לא חייבת להיות יקרה אולם גם לא זולה כי אחרי הכול מחירה מעידה על איכותה. איכות המצלמה תיקבע על פי הצרכים שלך המשתמש. כדאי לרכוש מצלמה של יצרן מוכר מבין הרבים הפועלים בתחום. כל יצרן מציע מבחר רחב של דגמים, החל מהפשוטים ביותר, שיספיקו לשיחה ידידותית ולשיחות ועידה עסקיות וכלה במצלמות המתוחכמות והיקרות ביותר, המסוגלות לייצר שידור איכותי ויציב לאורך זמן מכל נקודה בעולם.

מהי מצלמת רשת סבירה?
מצלמה סבירה זו מצלמה שתעמוד בצרכים שלך המשתמש יש לזכור שאם המצלמה זולה זה מעיד על איכות לכן אל לך להתפשר במצלמה ובאיכותה.
איכות המצלמה מתבטא במספר רחב של מאפיינים, איכות, תמיכה בפרוטוקולים שונים, רזולוציה, פונקציונאליות, חיבור למערכות אזעקה ועוד.